Nagrody Rektora dla pracowników naukowych

fot. Andrzej Romański

W piątek 25. czerwca podczas uroczystości w Auli UMK Rektor naszej uczelni uhonorował pracowników dydaktycznych i badawczych. Wśród nagrodzonych znaleźli się także pracownicy naszego Wydziału.

Nagrodę indywidualną za całokształt działalności naukowej otrzymali: prof. dr hab. Justyna Maliszewska-Nienartowicz, prof. dr hab. Jacek Bartyzel, prof. dr hab. Michał Klimecki, dr hab. Michał Białkowski, prof. UMK oraz dr hab. Radosław Potorski, prof. UMK.

Nagrodą indywidualną za osiągnięcia w działalności dydaktycznej wyróżnieni zostali: dr hab. Beata Stachowiak-Panske, prof. UMK oraz dr Rafał Willa.

Wyróżnienia indywidualne za osiągnięcia w działalności naukowej otrzymali: dr hab. inż. Zdzisław Polcikiewicz, prof. UMK oraz dr Sławomir Drelich.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Lista wszystkich nagrodzonych oraz pełna fotorelacja znajduje się tutaj

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.