„Polska Od Nowa” – spotkanie z Aleksandrem Kwaśniewskim – fotorelacja

W środę 4 października br. w studenckim klubie „Od Nowa” odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie z cyklu pt.: „Polska Od Nowa”, którego gościem był Aleksander Kwaśniewski – Prezydent RP w latach 1995–2005.

Spotkanie poprowadzili tradycyjnie już dr hab. Maria Wincławska, prof. UMK i dr Wojciech Peszyński, pracownicy naukowi Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK.

Przedstawiamy krótką fotorelcję z tego wydarzenia.

Spotkania z cyklu „Polska Od Nowa” odbywają się przy wsparciu Od Nowy oraz Fundacji Amicus.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.