Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej "GlobState” pt. "In Search of Strategic and Operational Advantage in the (Post) War Security Environment", która odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2023 r. w Warszawie.

Konferencje z cyklu "GlobState" są dorocznym przedsięwzięciem realizowanym przez Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych w ramach kampanii analiz środowiska bezpieczeństwa „Nowe Urządzenie Polskie – NUP 2X35” i stanowią jedną z kluczowych platform w Siłach Zbrojnych RP do dyskusji na temat współczesnego środowiska bezpieczeństwa, środowiska operacyjnego oraz aspektów dotyczących prowadzenia współczesnych operacji wojskowych.

W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele uczelni, instytutów naukowo-badawczych i think-tanków z kraju i z zagranicy. Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK reprezentować będzie płk dr Robert Reczkowski.

Bliższe informacje oraz rejestracja na konferencję –> [link]