Nabór prowadzony jest do 15 marca i obejmuje wyjazdy do krajów europejskich (program KA131).

Aby wziąć udział w wymianie, należy wypełnić formularz online a następnie wersję papierową dostarczyć do koordynatora programu Erasmus+ dra Łukasza PERLIKOWSKIEGO lub do Pani mgr Alicji FALKIEWICZ, która na Wydziale obsługuje program administracyjnie.

Lista umów wraz z kodami uczelni partnerskich znajduje się tutaj.

Uwaga – niektóre uczelnie zagraniczne mogą prowadzić swoją rekrutację krócej niż UMK, mogą również nie prowadzić jesienią uzupełniającej tury rekrutacji na semestr letni, dlatego zalecamy podjęcie odpowiednich kroków wcześniej.

W tej turze rekrutacji mogą wziąć udział wszyscy studenci, poza III rokiem studiów I stopnia (mogą oni wziąć udział w turze uzupełniającej). Podstawą kwalifikacji do programu są:

1. Dostarczenie formularza aplikacyjnego wygenerowanego z systemu internetowego;
2. Odbycie krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej (w momencie składania formularza);
3. Średnia ocen na poziomie co najmniej 3,6;
4. Posiadanie kapitału mobilności (co najmniej 3 miesiące - dotyczy osób, które wcześniej wyjeżdżały na Erasmusa).

Najważniejsze informacje dla studentów planujących wyjazd na program Erasmus+ znajdują się tutaj.

Koordynator programu Erasmus+ na Wydziale:

dr Łukasz PERLIKOWSKI (pełnomocnik dziekana ds. mobilności)
e-mail: lukasz.perlikowski@umk.pl
tel.: (56) 611-21-40
pokój 113

Obsługa administracyjna programu Erasmus+:

mgr Alicja FALKIEWICZ
e-mail: alicja.falkiewicz@umk.pl