Operacja „Rekrutacja '24” - „Dzień z Mundurem” na WNoPiB

Wczoraj (we wtorek 16 kwietnia) na naszym Wydziale w ramach cyklu „Dzień z Mundurem” odbyły się warsztaty z udziałem uczniów szkół mundurowych i studentów.

Uczestnicy zapoznali się ze specyfiką pracy w służbach mundurowych, wzięli udział w pokazach m.in. akcji z użyciem psów policyjnych, mieli także niecodzienną okazję z bliska przyjrzeć się specjalistycznemu wyposażeniu.

Warsztaty przeprowadzone zostały przez zaproszone do współudziału służby:

• Agencję Wywiadu
  • Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy
  • Komendę Miejską Policji w Toruniu
  • 8 Kujawsko-Pomorską Brygadę Obrony Terytorialnej w Bydgoszczy
  • Służbę Graniczną
  • Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego
  • Straż Miejską
  • Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu
  • Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej
  • Służbę Więzienną

Współorganizatorami wydarzenia byli:

• Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK
  • Koło Naukowe Służb Mundurowych UMK
  • Biuro Spraw Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego Departament Obsługi Zarządu i Spraw Pracowniczych, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu
  • Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego
  • Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu

Wszystkim organizatorom, gościom i uczestnikom serdecznie dziękujemy!

Poniżej zamieszczamy fotorelację. Zdjęcia wykonała mgr Alicja Falkiewicz

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.