Nagrody Rektora dla pracowników naukowych

fot. Andrzej Romański UMK

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala przyznał pracownikom naukowym nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło pracowników naszego Wydziału. Nagrody za osiągnięcia naukowe w dziedzinie nauk społecznych otrzymali: indywidualną II stopnia – dr hab. Bartłomiej Michalak, prof. UMK, zespołową II stopnia – dr hab. Agnieszka Szpak, prof. UMK (zespół uzupełniają dr hab. Danuta Plecka, prof. UG, Uniwersytet Gdański oraz dr Julia Kołodziejska, Uniwersytet Szczeciński) oraz dr hab. Magdalena Redo, prof. UMK (zespół uzupełnia dr Piotr Prewysz-Kwinto, Uniwersytet WSB Merito w Toruniu). Nagroda indywidualna III stopnia w tej kategorii powędrowała do prof. dr hab. Justyny Maliszewskiej-Nienartowicz. Wyróżnienia indywidualne otrzymali dr Wojciech Peszyński i dr hab. Maciej Siwicki, prof UMK.

W kategorii nagród za osiągnięcia dydaktyczne wyróżnienie indywidualne otrzymał prof. dr hab. Roman Bäcker, wyróżnienie zespołowe przypadło zaś dr hab. Magdalenie Redo, prof. UMK (zespół uzupełnia dr Piotr Prewysz-Kwinto, Uniwersytet WSB Merito w Toruniu).

Wyróżnienie indywidualne w kategorii nagród za osiągnięcia organizacyjne otrzymał także dr hab. Marcin Czyżniewski, prof. UMK.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!

Zdjęcia: Andrzej Romański UMK
Źródło: portal.umk.pl

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.